„Niech odzyskanie siebie stanie się dla Ciebie twoim życiowym priorytetem.” – Robin Norwood

Zasługujesz na to żeby czuć się dobrze.

Jestem tu żeby Ci pomoc.

 

Nazywam się Željka Bodul Kięczkowska.  Zajmuje się psychoterapią w nurcie Analizy Bioenergetycznej (metoda Lowena).

Profesjonalnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką oraz certyfikowaną facylitatorką ćwiczeń bioenergetycznych w Analizy Bioenergetycznej (metoda Lowena) przez Florida Society for Bioenergetic Analysis (FSBA).

Studiowałam Psychologie w CSUDH (California State University Dominguez Hills, Los Angeles, CA).  Jestem absolwentką studiów psychologicznych w specjalności Psychologii Klinicznej Człowieka Dorosłego na SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznym. Rownież, jestem absolwentką studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej. 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. Dr. J. Babińskiego w Krakowie, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS (Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego) w Warszawie, w  psychoterapeutycznej praktyce prywatnej, którą prowadzę w Krakowie.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, grupy ćwiczeniowo terapeutyczne i warsztaty w nurcie Analizy Bioenergetycznej (metoda Lowena).
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Prywatnie

Jestem Chorwatką i Amerykanką, mamą dwóch dzieciaków, mieszkam w Krakowie od ponad 10-ciu lat.

Robię to co kocham i kocham to co robię!

Dlaczego Psyche i Soma?

psyche; 1. mit. gr. Psyche «ukochana Erosa»

                2. «psychika człowieka, jego życie duchowe»

Ad.1. W greckiej mitologii, Psyche była piękna księżniczka,która się zakochała w Erosa, boga miłości i zanim dostała pozwolenie od Afroditi, matki Erosa, żeby wejść dla jego, musiala przejsc przez wielkie kłopoty i próby.  Opowieść o Psyche, jest często rozumiana jako opowieść o duszy zbawionej przez miłość.  

Ad. 2. psychika (gr. ψυχή, psyche – dusza) – «całokształt cech i procesów wewnętrznych człowieka, związanych z emocjami, intelektem, predyspozycjami i doświadczeniem życiowym» 

soma: 1. «ciało człowieka, w przeciwieństwie do psyche – duszy»

            2. «wszystkie tkanki organizmu z wyjątkiem komórek    rozrodczych»

(źródło: Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego).

 

Psyche i soma, w moim rozumieniu, to jedność. Tą jedność czyni całokształt człowieka: ciało, emocje, intelekt (umysł) i dusza (jako aspekt duchowy).  I do takiej jedności Cię zapraszam. 

pl_PLPolski